so 28.5.2011 |

Zápas Třeboň - Frýdek Místek

I v Třeboni vstoupili do utkání lépe hosté. Už v 10. minutě vedli rozdílem pěti branek 7:2, po dobře načasovaném time-outu domácího trenéra Pavlovského se však Třeboň vrátila do utkání. Lépe bránila, Schamsovi střežícímu domácí síť se více dařilo a v útoku se dostal do tempa Jordák. Záhy to bylo jen o dvě branky 5:7, po zbytek poločasu byl ale opět lepším celkem na hřišti Frýdek a tomu odpovídalo i poločasové skóre. Naopak vstup do druhé půle se vydařil lépe domácímu týmu. Série šesti branek v první čtvrtině tažená Kotlabou s Jordákem znamenala dvoubrankové vedení Třeboně 18:16 a napínavý závěr utkání pak vyzněl rovněž lépe pro domácí. Rozhodující třiadvacátý gól totiž do branky Frýdku vstřelil nejlepší domácí střelec Mošovský, který si však pro svou bojovnost stihl ještě v posledních pěti vteřinách vykoledovat červenou kartu.